Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Bale-Müzik İlkokulu ve Ortaokulu ile Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi işbirliği ile düzenlenen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konseri 20 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

admin
Bu içerik 319 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Atatürk Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Konserine Akant Koleji, Yeditepe Koleji ve Doğa Koleji'nden yaklaşık 300 öğrenci ile öğretmenleri katıldı.

 

Konserde  İlköğretim 2. sınıftan 8. sınıfa kadar öğrenciler üflemeli ve yaylı enstrümanlarla eserler icra etti.  Konservatuvar Bale bölümü yarı zamanlı ve lise devresi öğrencilerinin de  sahne aldığı etkinlikte öğrenciler tanınmış bale eserlerinden varyasyonlar ve çocuk danslarından örnekler sergiledi. Konserde bazı enstrümanları ilk defa dinleyen davetli öğrenciler konseri hayranlıkla dinlediler.

 

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı Bale-Müzik İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Öğr. Gör. Cansu Yılmaz ile Müzik ve Sahne Sanatları Lisesi Müdürü Öğr. Gör. Berrak Emir Yücel, yoğun katılımla gerçekleşen etkinlikte okul temsilcilerinin ve öğrencilerin çok memnun kaldığını ve bu yıl ikincisi düzenledikleri etkinliği gelenekselleştirilip önümüzdeki yıllarda devam ettireceklerini belirttiler. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X