Advert
Advert Advert
Advert

Protokol, basın ve birçok misafirin yer aldığı açılış, C&H Holets Tütav Türkevleri’nde gerçekleşti.

admin
Bu içerik 293 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

GAPS TV Kurucu ortaklarından Dr. Asuman Kaplan Algın yaptığı sunumda, uzun zamandır GAPS ile iç içe olduklarını, GAPS TV sayesinde daha fazla insanı bilinçlendirebilecekleri için çok mutlu ve heyecanlı olduklarını söyledi. Açılışta konuşan  GAPS TV ortaklarından Celal Vecel ise; “Aslında en çok değer vermemiz gereken ve en çok geri planda tuttuğumuz şey sağlık… GAPS ile tanışana kadar, bu benim için de öyleydi. Ben GAPS’i hayatımın içine yerleştirdiğimden beri, herkes GAPS’le tanışsın ve sağlıklı nesiller yetiştirilebilsin diye böylesine güzel bir projenin içinde yer aldım. Dr.Natasha, Gonca Hanım ve Dr.Asuman Hanım’la yürüteceğimiz GAPS TV hepimiz için sağlıkla olsun” dedi. Vecel, katılımları için tüm davetlilere teşekkür etti.

GAPS Türkiye Temsilcisi ve GAPS TV ortaklarından Gonca Zeybek, böyle bir projenin içinde yer alması ve Dr.Natasha Campbell-McBride’ın aralarında bulunmasından dolayı çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. Hayatını değiştiren GAPS ve Dr.Natasha ile tanışmasını bir mucize olarak gördüğünü ve ekibin tamamen tesadüfler üzerine bir araya geldiğini anlattı. GAPS ile daha fazla hayata dokunmak için can attıklarının da altını çizerek GAPS TV ile bu serüvene devam edeceklerini söyleyerek, sözü Dr.Natasha Campbell McBride’a bıraktı.

Sadece tek bir kitabı, dünya üzerinde 17 dile çevrilen ve tanımladığı GAPS Tedavi Protokolü ile Otizmin Işığı olarak bilinen Dr.Natasha; GAPS’in Türkiye’de böylesine benimsenmiş olmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Türk Mutfağı’nın GAPS için çok elverişli olduğunun altını çizen McBride, annelerin gerçek birer kahraman olduğunu, kitabının 17 dile çevrilmesine sebep olan kişinin de bir anne olduğunu söyledi. “Bu kişi de GASP Türkiye Temsilci Gonca Zeybek” dedi. GAPS TV Ailesine yapmış oldukları sağlık dolu projelerinden dolayı teşekkür etti.

Zade Vital sponsorluğunda gerçekleşen açılış kokteylin ardından son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X