Advert
Advert Advert
Advert

Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı bünyesinde tedavi gören lösemili çocuklarımız, halkımızın huzur ve güven içinde yaşaması için gece gündüz fedakarca çalışan polis abi ve ablalarına Polis Haftası nedeniyle kutlama mesajları gönderdi, onları çalışma yerlerinde ziyaret etti. Lösemili minikler polis abi ve ablalarına “Haftanız kutlu olsun, iyi ki varsınız, sizin sayenizde akşamları huzurla uyuyoruz” dedi.

admin
Bu içerik 226 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173. Yıldönümünün kutlandığı bu haftada vatanımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan, varlıklarını her zaman yanımızda hissettiğimiz emniyet mensuplarımıza teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunuyoruz. Vatanı ve milleti uğruna şehit düşen tüm Emniyet mensuplarına da Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.
Halkın güvenliğini sağlamak ve halkı korumak kolay değil, Polis Teşkilatı üyelerinin ne kadar önemli bir görev üstlendiğinin bilincindeyiz.
Polis Haftası’nda lösemili çocuklarımızın polis abi ve ablarına mesajlarını paylaşmak istiyoruz: 
Mert P. (9), "Polisler olduğu için kendimi güvende hissediyorum. Hırsızlardan korkmuyorum. " 
Eymen E (3), "Motorlu polis abileri seviyorum. Büyüyünce ben de polis olacağım, suçluları yakalayacağım." 
Elif T (8), "Polisler olmasaydı biz rahat uyuyamazdık. Katiller yakalanamazdı. Bizi korudukları için onları seviyorum. İyi ki varlar”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X