Advert
Advert Advert
Advert

Türkiye madeni yağlar ve kimyasallar pazarının geleneksel lideri Petrol Ofisi Madeni Yağlar, Antalya’da düzenlenen ‘Maxima-Usta Yemekleri’ ile; ürünlerini zirvede tutan distribütörleri, sanayi sitelerindeki işyerleri ve otomobil özel servislerinin sahipleri ile bir araya geldi.

admin
Bu içerik 394 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Petrol Ofisi Madeni Yağlar, madeni yağlar ve kimyasallar pazarındaki aralıksız 8 yıllık liderliğinin temelini oluşturan distribütörlerinin katılımıyla sanayi sitelerindeki işyeri temsilcileri için düzenlediği ve tüm Türkiye’yi kapsayacak büyük buluşmaların geçtiğimiz günlerdeki durağı Antalya oldu. Yaklaşık iki aylık bir süreçte 42 ilde 48 noktayı kapsayacak ve toplamda 5.500 kişiye ulaşacak olan Petrol Ofisi Madeni Yağlar ‘Usta Yemekleri’ buluşmalarında, ustalar Maxima yağları üzerine detaylı bilgi alma imkanı yakalıyor.

Akra Barut Otel’de gerçekleştirilen ‘Maxima-Usta Yemekleri’nde konuşan Petrol Ofisi Madeni Yağlar Pazarlama Müdürü İbrahim Başa, Türkiye’nin alanında en gelişmiş laboratuvarına ev sahipliği yapan Petrol Ofisi Teknoloji Merkezi (POTEM) sayesinde yüksek Ar-Ge gücüne sahip olduklarına dikkat çekti. Başa, “Petrol Ofisi Madeni Yağlar, toplamda 350’den fazla ürünü Derince’deki fabrikasında üreterek müşterilerine ulaştırıyor. Bu sayede Türkiye araç parkındaki tüm otomobiller için uygun bir Maxima çözümü sunabiliyoruz” diye konuştu.

İstanbul’da başlayan “Maxima-Usta Yemekleri”, Antalya’nın ardından Kastamonu, Çorum ve Isparta’ya da uğrayarak, 12 ilde daha gerçekleştirilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X