Advert
Advert Advert
Advert

LÖSEV’Lİ ÇOCUKLARIMIZA ÖZEL 23 NİSAN ETKİNLİĞİ

LÖSEV, Antalya’da bir ilki gerçekleştirerek Lösemili ve Kanser hastası tüm çocuklara özel büyük bir etkinlik düzenliyor. Eski Lara Yolundaki Muratpaşa Belediyesine ait ENGELSİZ KAFE’DE etkinlik 11:00-15:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

LÖSEV’Lİ ÇOCUKLARIMIZA ÖZEL 23 NİSAN ETKİNLİĞİ
LÖSEV’Lİ ÇOCUKLARIMIZA ÖZEL 23 NİSAN ETKİNLİĞİ admin
Bu içerik 669 kez okundu.
Advert

LÖSEV, lösemi ve kanser tedavisinde ilaçlar kadar moral, motivasyon ve sevginin de değerli olduğunu belirterek, ailelerinin % 82‘nin asgari ücret ve altında gelire sahip olduğunu açıklıyor. Bu nedenle dar gelirli ailelerin iyi beslenmesi ve hijyenik koşulları sağlamasının yanısıra moral açısından desteklenmeleri gerektiğinin altını çiziyor. Bu amaçla bu etkinliğimiz LÖSEV’li çocuklarımıza özel düzenlenmektedir. Lösemili kanserli çocuklar ve aileleri organizasyondan yüzleri gülerek ayrılması Lösev Antalya ekibinin en büyük isteği.

Lösev’in gönüllülerinin de katılacağı etkinlikte, çocuklara kesintisiz eğlence yaratmak için resim, futbol, dans, yarışma, izcilik, konser, fotoğraf, yaşama el ver, uçurtma yapımı, satranç, kukla tiyatro köşeleri yapılacak olup, sevdikleri yiyeceklerle dolu bir gün geçirmeleri ve gülümseyen yüzleri ile uğurlanmaları planlanmaktadır.

Yer : Muratpaşa Belediyesi Engelsiz Kafe

Tarih : 23.04.2018

Saat : 11.00-15:00

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X