Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

BAŞKAN BÖCEK’E; EN BÜYÜK FUARDAN EN BÜYÜK ÖDÜL...

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Dünya’nın en kapsamlı turizm fuarları arasında gösterilen EMİTT 2017'de 'En İyi Destinasyon Tanıtımı' yapan belediye seçildiklerini söyledi.

BAŞKAN BÖCEK’E; EN BÜYÜK FUARDAN EN BÜYÜK ÖDÜL...
BAŞKAN BÖCEK’E; EN BÜYÜK FUARDAN EN BÜYÜK ÖDÜL... admin
Bu içerik 558 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

26-29 Ocak günleri arasında İstanbul’da düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’na katılan turizm işletmeleri, belediyeler ve sektör temsilcileri bölgelerini tanıtma fırsatı buldu. 4 gün süren fuarın gözde ise Konyaaltı oldu.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, başkan yardımcıları ilgili birim müdürleri ve meclis üyeleriyle fuar süresince standa gelen ziyaretçiler ile tek tek ilgilendi. Konyaaltı’nın turizm alanında sahip olduğu güzellikleri anlatan Başkan Böcek, ziyaretçileri tatil için Antalya’ya beklediklerini söyledi.

EMİTT 2017 Turizm Fuarı’nda Konyaaltı Belediyesi, yaptığı bu tanıtım çalışmasıyla Turizm Merkezleri dalında 'En İyi Destinasyon Tanıtımı' ödülüne layık görüldü. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, şöyle konuştu; “Fuar yönetimi tarafından verilen bu ödül bizleri çok mutlu etti. Yaptığımız tanıtım faaliyetleri ile Fuar’da amacımıza ulaştığımızı gördük. Turizm sezonunda bu tanıtım faaliyetlerinin meyvesini almak istiyoruz. Konyaaltı; denizi, havası, doğal güzellikleri ve alternatif turizm seçeneklerinin en önemli merkezidir. Konyaaltımız sadece yaz aylarında değil, kış aylarında da kayak turizmi açısında önemli bir tatil yeridir. Yurt içi ve yurt dışındaki sürdürdüğümüz tanıtım faaliyetleri ile 2017 turizm sezonundan umutluyuz.” 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X