Advert
Advert Advert
Advert

Dünya Değişim Akademisi 36. merkezini Antalya’da açtı. “Kendini değiştir dünyan değişsin” vizyonu ile hizmete giren yeni mekanda, dünyanın en kadim ve güçlü değişim teknikleri sunulacak. Tam donanımlı Değişim Uzmanları Antalya’da da sizleri bekliyor!

admin
Bu içerik 651 kez okundu.
Advert

Yurt içi ve yurt dışında ardı ardına pek çok merkezi açılan Dünya Değişim Akademisi’nin alışılagelen huzur, güven, bilgelik dolu ortamı Antalya’da da itinayla hazırlanmış. Değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalacak bir macera, değişim hayallerinizi ertelemeyin, değişmekten çekinmeyin diyerek herkesi davet eden Değişim Uzmanları’ndan anlamlı bir mesaj da var: “Senin içsel değişimini hiçbir güç engelleyemez. Dışsal güçler senin içsel değişimini ve ne kadar güçlü olduğunu fark bile edemez. Değişim simyası sayesinde gerçekleşen içsel değişim gerçek özgürlüğe neden olacaktır ” Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından.

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var. 

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olacak Dünya Değişim Akademisi,  sizi motive eden Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile Antalya’da da aydın ve deneyimli bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X