Advert
Advert Advert
Advert

Terracity AVM, ekranların sevilen yüzü gazeteci İsmail Küçükkaya’yı Antalyalılarla buluşturdu.

admin
Bu içerik 324 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sanata, çevreye, eğitime, spora, sağlığa ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça bahsettiren Terracity AVM, geleneksel hale getirdiği Kültür ve Sanat Buluşmaları kapsamında bu kez ekranların sevilen ismi gazeteci İsmail Küçükkaya’yı Antalyalılarla buluşturdu.

Düzenlediği farklı konulardaki söyleşi ve renkli konuklarıyla dikkat çeken Terracity AVM, bir televizyon kanalında “Çalar Saat” adlı haber programı ile her sabah evlere konuk olan gazeteci-televizyoncu İsmail Küçükkaya ile Terracity Söyleşi Alanı’nda Antalyalıların yoğun ilgi gösterdiği bir söyleşi gerçekleştirdi.

Konuşmasında Atatürk sevgisi, anneye saygı ve demokrasiye bağlılık konularındaki görüşlerini Antalyalılarla paylaşan İsmail Küçükkaya, Atatürk, anne sevgisi ve demokrasiye bağlı herkesin, hangi siyasi görüşten olursa olsun 24 Haziran’da sandığa giderek oy kullanmalarını istedi. İsmail Küçükkaya, gazetecilik ve yayın hayatındaki tecrübelerini de Antalyalılarla paylaştı, her şeye rağmen mesleği sağlıklı bir şekilde sürdürmenin önemine dair düşüncelerini aktardı.

İsmail Küçükkaya, söyleşinin ilerleyen saatlerinde dinleyicilere de söz hakkı verdi. İnteraktif söyleşinin ardından fotoğraf çekimi sırasında İsmail Küçükkaya ‘ya Antalyalılar tarafından sevgi seli yaşatıldı.

Kitap kampanyasına destek

Gazeteci İsmail Küçükkaya, Terracity AVM salonlarında 28 Nisan 8 Haziran tarihleri arasında Duacı Eczacılar İlköğretim Okulu’na verilmek üzere düzenlenen kitap kampanyasına katıldı. Küçükkaya, kendisine gelen çocuk kitaplarını bağışladı, sosyal medya hesapları ile TV’den de kampanyaya destek istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X