Advert
Advert Advert
Advert

DİMÇAYI TÜNELİ’NDE AYDINLATMA GÖZDEN GEÇİRİLDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Dimçayı’nda 12 mahalleye giden grup yolu üzerinde bulunan tünelin aydınlatmasında yaşanan sorunları giderdi. 330 metrelik tünelin aydınlatmasının sağlıklı çalışması yaşanabilecek kazaların önüne geçilmesi açısından büyük önem taşıyor.

DİMÇAYI TÜNELİ’NDE AYDINLATMA GÖZDEN GEÇİRİLDİ
DİMÇAYI TÜNELİ’NDE AYDINLATMA GÖZDEN GEÇİRİLDİ admin
Bu içerik 191 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya Büyükşehir Belediyesi ulaşım ağı içine alındıktan sonra 2015 yılında aydınlatılması yapılan Dimçayı Tüneli’nde aydınlatma ile ilgili arızalara anında müdahale ediliyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi bünyesinde faaliyet gösteren teknik ekipler, hafta sonu yaptıkları çalışmayla tünelin aydınlatmasında yaşanan sorunları giderdi.

Aydınlatma kazaları önlüyor

Bölgede bulunan 12 mahallenin grup yolu üzerinde bulunan 330 metrelik tünel, aynı zamanda yaz aylarında büyük bir yoğunluğun yaşandığı Dimçayı piknik alanları güzergâhı üzerinde de bulunuyor. Çok sayıda yerli ve yabancı turistin kullandığı tünelin aydınlatılmasının sağlıklı çalışması kazaları önleyebilmek adına büyük önem arz ediyor.

Bölge halkı çalışmalardan memnun

Yapılan çalışmadan memnun olan mahalle muhtarları ve bölge sakinleri, Büyükşehir Belediyesi’nden önce aydınlatmada yaşanan sorunları çözecek merci bulmakta zorlandıklarını ifade ederek, “2015 yılından bu yana tünelimizin aydınlatması düzenli çalışıyor. Arızalar da kısa sürede gideriliyor. Böylece hem bizler hem de yöremize gelen misafirlerimiz daha güvenli bir şekilde seyahat ediyoruz“ dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X