Reklamı Geç
Advert
Advert Advert
Advert

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Deepo Outlet Center’da coşkuyla kutlandı. Haftasonu düzenlenen çocuk karnavalı etkinliklerinde minik ziyaretçiler eğlenceli zaman geçirdiler.

admin
Bu içerik 542 kez okundu.
Advert

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Deepo Outlet Center’da coşkuyla kutlandı. Haftasonu düzenlenen çocuk karnavalı etkinliklerinde minik ziyaretçiler eğlenceli zaman geçirdiler. İllüzyon gösterileri ile şaşkınlık yaşadılar, balon show ile interaktif gösterilere katıldılar. 23 Nisan günü Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Süper Kahramanlar bandosunun renkli gösterisi ile başladı. Süper Kahramanlar canlı müzik orkestrası oluşturarak AVM içinde miniklerle kortej yürüyüşü yaptılar. Tüm ziyaretçiler coşku ile şarklara eşlik etti. Bayram havasında gerçekleşen etkinlikler çocuk karnavalının gösterileri ile son buldu.

 

Deepo Outlet hakkında

Müşteri servisi, otobüs ve tramvay ile ulaşım imkânları bulunan alışveriş merkezine yapımı tamamlanan ve tramvay yolu üzerinde bulunan alt geçit ile Antalya şehir merkezinden kolayca ulaşılabilmektedir. Alt geçidi binek araçlar kullanabilmektedir.

 

Deepo Outlet Alışveriş Merkezi Torun Alışveriş Merkezleri Yatırım A.Ş’ nin yatırımlarından biridir. 2004 yılında kurulan Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, 365 gün fabrika fiyatlarıyla indirimleri, bünyesindeki 90 mağaza, Restaurant-Cafeleri, 1500 araçlık açık/kapalı otopark, çocuklar için Lunaparkı ile yerli ve yabancı müşterilerine eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

 

Düzenlediği aktivitelerle bir yaşam merkezi de olmayı misyon edinmiş olan Deepo AVM, 7’den 77’ye her kesimden insan için önemli bir buluşma noktasıdır. Ticari anlamda elde ettiği başarıyı sosyal aktivitelerle de perçinleyen Deepo Outlet Alışveriş Merkezi, on binlerce insanın hayatında önemli bir yer tutmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X