Advert
Advert Advert
Advert

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geliri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)’na bağışlanacak tek kişilik komedi gösterisi ‘Saçmalar’ı izleyerek, kampanyaya destek oldu.

admin
Bu içerik 324 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Evde internet üzerinden yaptığı canlı yayınlarla ve ‘Tebrikler Kovuldunuz’ kitabıyla tanınan Kaan Sekban’ın tek kişilik gösterisi “Saçmalar”, Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde sevenleriyle buluştu. Oyundan elde ettiği gelirin Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)’nın, bir odanın yapımını amaçlayan ‘Aile Evi Projesi’ için kullanılacağını açıklayan Kaan Sekban’a destek vermek istediklerini dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’te gösteriyi vatandaşlarla birlikte en ön sıralardan izledi.

Öncelikle sosyal sorumluluk taşıyan bir projeye ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Muhittin Böcek, gösteri sonrasında izleyenlerle birlikte 5686’ya SMS göndererek KAÇUV’a destek oldu. Başkan Böcek, Kaan Sekban’a başarılı performansı ve KAÇUV’a verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Muhittin Böcek, “Çok güzel bir gösteri izledik. Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi ile her gün birçok kültür sanat etkinliğine ev sahipliği yapıyoruz. Bu güzel gösteri ile hem eğlendik hem de sosyal sorumluluk projesine katkı sağladık” dedi.

Kaan Sekban ise Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi gibi son derece modern bir yerde kendisine gösteri yapma imkanı tanıyan Başkan Muhittin Böcek’e teşekkür etti.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X