Advert
Advert Advert
Advert

Yıllarca okul müdürlüğü yapan ve eski Türkiye güzellerinden Demet Özdemir ve Fatoş Başkan Yener, Demet’s çiçeğin ikinci şubesini Lara’da açtı. Merkez şubesi Konyaaltı’nda olan Demet’s Çiçek, Barınaklar Bulvarı üzerinde düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı.

admin
Bu içerik 333 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Açılışa onur konuğu olarak Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, KKTC Antalya Temsilcisi Nazmi Pınar, Türkiye Kahveciler Kıraathaneciler Federasyonu ve Antalya Kahveciler Odası Başkanı Murat Ağaoğlu, Yeni Antalya Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Arif Afşin ve çok sayıda davetli katıldı.

22 yıl özel okullarda koordinatörlük yapan ve Dream Girl eski Türkiye Güzeli olan Demet Özdemir,  “Merkez şubemiz Konyaaltı’nda, bugün ikinci şubemizi Lara’da hizmete açtık. Daha nice şubelerimiz olsun diye umut ediyoruz. Eğitim sektöründen emekli olduğum için psikolojiye çok önem veriyorum. Şuan insanoğlu olarak hayat şartlarımız zorlaştı ve bu yüzden herkesin bir hobisi olması gerektiğine inanıyorum. Çiçeklerde insana huzur güven veren doğanın bir parçası. Bu nedenle evlerimizde stresi negatif etkiyi azaltmak amacıyla çiçek bulundurmalıyız. Sektöre giriş şeklim eşimin teşviki ve çiçeklere olan hobiyle başladı.Konyaaltı’nda yaklaşık dört yıldır hizmet veriyoruz. Markalaşmaya gidiyoruz. Lara’da da beklentiyi karşılayacağımızı düşünüyorum. Amacımız hırs değil, hizmet. Uzun yolda hedeflerimiz var.” dedi.

Demet’s Çiçek’in ortaklarından Fatoş Başkan Yener, yaklaşık beş yıldır devam eden çiçekçilik sektöründeki çalışmalarını Lara bölgesinde de ihtiyaç olduğu düşüncesiyle faaliyete geçirdiklerini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X