Advert
Advert Advert
Advert

ANSİAD'ın geleneksel olarak düzenlediği Bahara Merhaba Kokteyli'nin 8'ncisi, Orkestra Şefi Orhun Orhon’un yönetimindeki Antalya Filarmoni Derneği Oda Orkestrası'nın 'Bahar Konseri' eşliğinde yapıldı.

admin
Bu içerik 225 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

ANSİAD 8. Bahara Merhaba Kokteyli ve Antalya Filarmoni Derneği Oda Orkestrası Konseri’ne Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı Murat Şimşek, Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Özen, Almanya Federal Cumhuriyeti Konsolosu Martin Vetter, ANSİAD Üyesi iş insanları, kamu ve özel sektör temsilcileri ile basın mensupları katıldı. Kokteylin açılış konuşmasını gerçekleştiren ANSİAD Başkanı Sadi Kan, “2011 yılından bu güne kadar devam eden etkinliğimizde, 2013 yılından itibaren müthiş performanslarıyla bizlerle olan Antalya Filarmoni Derneği Başkanı Sayın Prof. Dr. Abdullah Uz nezdinde tüm orkestra sanatçılarımıza ve değerli sanatçımız Bayram Bayramoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Kan, “2017 yılında ANSİAD Kurucu & Şeref Üyesi Ercan Evren ve ANSİAD Başkan Yardımcısı Dr. Tülin Özkan önderliğinde kurulan ve ilk konserini Ocak ayında kuruluş yıldönümü balomuzda veren ANSİAD Çok Sesli Korosu’nun kıymetli koro üyelerimize ve şefimiz Osman Gazi Akçalı’ya teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

ANSİAD ÇOK SESLİ KOROSU’NDAN DİNLETİ

Antalya Filarmoni Derneği Oda Orkestrası ve Şef Orhun Orhan yönetiminde verdiği konser ve

ANSİAD Çok Sesli Korosu’nun da 3 şarkı seslendirdiği gecede, Başkan Sadi Kan sanatçılara ve koro üyelerine çiçek takdiminde bulundu. Etkinlik, kokteylin ardından sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X