Advert
Advert Advert
Advert

Tofaş çatısı altındaki Fer Mas tarafından temsil edilen efsanevi İtalyan markası Maserati’nin Türkiye’deki dördüncü showroom’u Antalya’da faaliyete başladı.

admin
Bu içerik 396 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Otomotiv tarihinde iz bırakan en değerli markalardan biri olan Maserati, 100 yılı aşkın tecrübesiyle otomotiv tutkusunu bugünün lüks anlayışı ile birleştirerek başarılı bir şekilde ortaya koymaya devam ediyor. Ülkemizde Tofaş çatısı altındaki Fer Mas tarafından temsil edilen Maserati, 2017 yılından bu yana, büyüme stratejisi kapsamında, Türkiye’nin farklı illerinde bayilikler açmayı sürdürüyor. Aralık 2017’de faaliyetlerine başlayan Maserati Birmot Antalya, 10 Mayıs Perşembe günü (dün) müşterileriyle buluşarak açılış davetini gerçekleştirdi. Birmot Antalya kompleksi içinde Maserati markasına özel 350 metrekarelik showroom ve yeni araç teslim alanı, 250 metrekarelik mekanik servis alanı ve 1.000 metrekarelik hasar servis alanı ile hizmet sunuluyor.

İtalyan Maserati, Anadolu’ya yayılıyor!

2017 yılının başından itibaren Türkiye genelinde bayilik sistemini devreye alan Maserati, müşterilerinden aldığı talep doğrultusunda showroom ve servis noktalarını yaygınlaştırmaya başlamıştı. Bu kapsamda, İstanbul’da yer alan Fer Mas Showroom’unun ardından ilk olarak yine Birmot ile geçtiğimiz yıl nisan ayında Başkent Ankara’daki tesisini devreye aldı. Güçlü İtalyan markası, ardından eylül ayında Bursa’daki showroom ve servis noktasının açılışını gerçekleştirdi. Maserati, devreye alınan Birmot Antalya tesisiyle, ülke genelindeki showroom sayısını dörde çıkarmış oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X