Advert
Advert Advert
Advert

Dr. Ayşegül Çoruhlu’dan, Alkali Yaşam üzerine keyifli ve verimli söyleşi.

admin
Bu içerik 451 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Sanata, çevreye, eğitime, sağlığa ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği önemle adından sıkça bahsettiren Terracity, anti-aging yaklaşımları ülkemizde ilk uygulayan hekimlerden Dr. Ayşegül Çoruhlu’yu Antalyalılarla buluşturdu.

Düzenlediği birbirinden eğlenceli, renkli ve yaşama dair fark yaratan etkinliklerle, alışverişi keyifli hale getirmeye devam eden Terracity’de düzenlenen “Alkali Yaşam” konulu söyleşide Dr. Ayşegül Çoruhlu, hayata ve sağlığa dair önemli açıklamalarda bulundu.

Terracity Teras’ta düzenlenen ve soru cevap şeklinde geçen interaktif seminerde tüm diyet önerilerinin eksik bıraktığı parçaları yerine koyan bilgileri izleyicilerle paylaşan Dr. Ayşegül Çoruhlu, sağlıklı ve bilinçli beslenmenin hücre yenilenmesinde önemli rol oynadığına dikkati çekti, bol bol, meyve, sebze, bakliyat ve ceviz tüketilmesini önerdi.

Doğadaki ürünlerin tarladan sofraya gelen kadar çok sayıda işlemden geçtiğini bu nedenle özellikle katkı maddeli yiyecek ve içeceklerden mutlaka kaçınılması gerektiğini vurgulayan Dr. Ayşegül Çoruhlu, hastalanmamak ve sağlıklı kalmak isteyenlerin 10-20-50 yıl sonrasını düşünerek bilinçli beslenmelerini istedi.

Aynı zamanda “Alkali Diyet”, “Tokuz Ama Açız”, “ Kuantum Beslenme” adlı kitapların da yazarı olan Dr. Ayşegül Çoruhlu, söyleşi sonunda kitaplarını imzaladı ve sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X