Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

maNga’nın solisti ve şarkı yazarı Ferman Akgül, ilk solo albümü “Yürüyorum İçimde”nin tanıtımı için “D&R Türkiye” turnesine çıktı. Akgül yeni albümü, geçtiğimiz aylarda yayınladığı kitabı “Osmanlı Cadısı Tırnova”yı da yanına alarak kendi sürdüğü arabasıyla ilden ile dolaşıyor. Ferman Akgül, 27 Nisan Perşembe günü, saat 14.00’te D&R Alanya Alanyum mağazasında albüm ve kitabını imzalayacak.

admin
Bu içerik 349 kez okundu.
Advert

MaNga’nın solisti ve şarkı yazarı Ferman Akgül, ilk solo albümü “Yürüyorum İçimde”nin tanıtım turnesi çıktı. İlden ile kendi sürdüğü arabasıyla binlerce kilometre yol giden Ferman Akgül, D&R mağazalarında sevenleriyle buluşuyor. Sırtında gitarı, elinde geçtiğimiz aylarda yayımladığı kitabı “Osmanlı Cadısı Tırnova” ile yola çıkan Ferman Akgül, 27 Nisan Perşembe günü saat 14.00’te D&R Alanya Alanyum’da hem albümünü tanıtacak hem de kitabını imzalayacak.

24 Nisan’da İzmir’de başlayan “D&R Türkiye” turnesi kapsamında Ferman Akgül, sırasıyla 25 Nisan D&R Forum Aydın’da, 26 Nisan’da D&R Denizli Forum’da, 27 Nisan’da D&R Alanya Alanyum’da, 28 Nisan’da D&R Konya Kent Plaza’da ve son olarak ise 29 Nisan’da Ankara’da D&R Ankamall’de dinleyicileri ile buluşacak, şarkılarını seslendirecek. Akgül, her durakta albüm ve kitabını imzaladıktan sonra merak edilen soruları da yanıtlayacak.

Bu konuda oldukça heyecanlı olan Ferman’ın turla ilgili düşünceleri ise şöyle:

“Büyük dedemin izinden gidiyorum. O da Aşık Veysel ile kol kola girip turluyormuş Anadolu’yu. Tabii ben arabam ile yapacağım bu turu ama geçtiğim yerlerde durup herkese albümümü anlatıp, şarkılarımı dinleteceğim. Sonrasında ise büyük merkezlerde dinleyici ve okuyucularımla D&R mağazalarında buluşacağım.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X