Advert
Advert Advert
Advert

Bu yıl 7.'si gerçekleşen YÖRSİAD iftar çadırında her gün 550 kişi iftarını açıyor.

admin
Bu içerik 377 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ramazan Ayı ile birlikte geleneksel hale gelen YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş adamları Derneği) İftar Çadırı organizasyonu bu yıl da devam ediyor. YÖRSİAD İftar Çadırı bu yıl Kepez’de Erdem Beyazıt Kültür Merkezi yanındaki alanda kuruldu.  

Bu yıl 7.si gerçekleştirilen İftar Çadırında, her gün 550 kişiye iftar yemeği veriliyor. Organizasyonu YÖRSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alper Oral üstlenirken bu vesile ile İş adamları her gün ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet veriyor. Ramazan’ın ilk günü İftar çadırına YÖRSİAD Başkanı Semih Beken ile Yönetim Kurulunun yanı sıra İftar Çadırının kurulduğu Yeni Emek Mahallesi Muhtarı Ramazan Bıçak da katıldı.

YÖRSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Semih Beken, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi, YÖRSİAD'ın bu yıl da İftar Çadırı kurduğunu ve her gün 550 kişiye yemek verdiklerini söyledi.

Yer tahsis konusunda kendilerine yardımcı olan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkürlerini sunarak, “Öncelikle Ramazan Ayının tüm İslam Alemine hayırlı olmasını diliyorum. YÖRSİAD olarak geleneksel hale getirdiğimiz İftar Çadırımızın bu yıl 7.sini gerçekleştiriyoruz. İlk ifratımızın heyecanını yaşıyoruz. YÖRSİAD olarak önemli bir projemiz olan İftar geleneğimizin devam ettirmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu bir emek işi. Öncelikle bu çadıra katkı koyan bütün ekip ve üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Ramazan ayı yardımlaşma ayı, destek olma ayı ve beraber iftar açma ayı. Hep beraber bir aradayız. Halkımızın ilgisine ve beğeni ile karşılanması bizi memnun ediyor. Amacımız bu geleneği devamlı uzun süre sürdürmek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X