Advert
Advert Advert
Advert

Milliyetçi Haraket Partisi Antalya Milletvekil Adayı Abdurrahman Başkan slogan ve Broşür çalışmaları hakkında Basın açıklaması yaptı.

admin
Bu içerik 240 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Değerli Basın Mensupları,

24 Haziran seçimleri dolayısı ile Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilleri listesi dün açıklanmıştır.

Liste açıklandıktan sonra Milliyetçi Hareket Partisi Antalya 1. sıra Milletvekili adayımız Sayın Abdurrahman Başkan adına Antalya yerel internet ve haber sitelerinde çıkan  eksik ve yanlış bilgilerden dolayı, tarafımızca doğru bilgilendirme yapmak adına aşağıdaki bülteni ve henüz taslak aşamasında olan broşür çalışmamızı siz değerli basın mensuplarımızla  paylaşıyoruz:

Abdurrahman Başkan Antalya'dan ilk defa aday olmayıp, 2015 yılı Haziran seçimlerinde de  25. Dönem Antalya Milletvekili Aday Adayı olmuştur. Ama Sayın Genel Başkanımızın takdirleri ile Tokat Milletvekili adayı ve sonrasında Milletvekili olmuştur.

İş hayatında ise Antalya’ya ilk yatırımını 1999 yılında yapmış ve her geçen yıl hem yatırımlarını arttırmış hem de şirketlerini büyütmüştür. Şu anda Antalya’da 3 şirketi aktif durumdadır. Hatta bu şirketlerden birisi geçmişte  Kumluca Vergi Dairesi tarafından en çok vergi ödeyenler listesinde yer almıştır.

Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde 10.000 metrekare alan üzerine kurulu konusunda Avrupa’nın en modern organik, inorganik ve kimyasal gübre fabrikalarından birine sahiptir.

Ayrıca havaalanı yolu Hürriyet Gazetesi bitişiğinde 11.000 metrekarelik alanda depo ve showroomları yer almaktadır.

Serik ilçesi Çandır beldesinde yaklaşık 400.000 metrekare alanda hazır (rulo) çim üretimi yapmakta ve ayrıca nar bahçesi bulunmaktadır.

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası üyesidir, Ayrıca Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde İş Hayatı ve Girişimcilik dersleri vermiştir.

Ailesinin büyük bir bölümü uzun yıllardır Antalya’da yaşamakta ve ayrıca kendisinin de evi bulunmaktadır. “

Sayın Abdurrahman Başkan en kısa zamanda siz değerli basın mensupları ile bir araya gelecek ve tüm sorularınızı yanıtlamak üzere basın toplantısı düzenleyecektir.

Bilgilerinize sunulur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X