Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali (Festival Model & Talent World), her zamanki gibi yine Antalya’da 29 Nisan – 6 Mayıs 2017 tarihleri arasında coşkuyla gerçekleştirilecek.

admin
Bu içerik 377 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

 

Kırmızı – Beyaz teması ile düzenlenecek olan festival, Antalya Spor Kulübü sporcularının katılımıyla renklenecek. Bir hafta sürecek olan festivale Portekiz, Kenya, Kırım, Ukrayna, Kamerun, Hindistan, Rusya, Amerika, Litvanya, Fransa, Gürcistan gibi 20 ülkeden 40 çocuk katılacak. Ünlü markalarla 5M Migros AVM defilesi, Antalya Spor ile barış temalı zeytin fidanı dikimi, Rock & Roll parodisi, yetenek gösterileri ve daha birçok aktiviteyle kutlanacak festivalde Harley Davidson Antalya Grubu da etkinliğe motosiklet turları ile destek verecek.

 

 

 

Uluslararası Çocuk Yetenek Festivali 2017 programı şöyle:

 

5M MİGROS AVM: 30 Nisanda birçok ünlü markanın yaz kreasyonları defilelerle sergilenecek.

YETENEK GÖSTERİSİ: 1 Mayıs günü Antalya spor U21 Futbol takımı ve Sırbistan’da ödül alan Antalya Spor Jimnastik Takımı sporcusu Rüzgar Naz BOZKURT’un katılımıyla düzenlenecek olan etkinlikte dünya çocukları yeteneklerini sergileyecekler.

ANTALYA SPOR ETKİNLİKLERİ: 2 Mayısta Antalya Spor Yönetim kurulunu ziyaret edecek olan dünya çocukları, hemen ardından Antalya Sporlu futbolcularla temsili dünya karması maçı yapacaklar. Ardından Samuel ETO’O nun da katılımıyla, Antalya Zeytinpark’ta dünya barışı için zeytin fidanları dikilecek.

 

 

ŞEHİR TURU: 3 Mayıs günü Antalya Kaleiçi yürüyüş turuyla başlayacak etkinlik, Akdeniz’in turkuaz sularında yat turu ile devam edecek.

 

 

ROCK & ROLL PARODİSİ: Yine 3 Mayıs akşamı Antalya Spor Basketbol takımı sporcularının katılımıyla renklenecek olan etkinlikte çocuklar, ülkelerinde ünlü tasarımcıların hazırladığı Rock&Roll temalı kostümlerle ses ve dans becerilerini sunacaklar. Harley Davidson Antalya HOG grubunun da motosikletleri ile katılacağı gecede çocuklar, Elvis Presley ve Chuck Berry gibi Rock&Roll efsanelerinin müzikleri ile coşacaklar.

 

 

MODA GÖSTERİMİ: 4 Mayıs’ta birçok uluslararası firmanın ve tasarımcıların ürünlerinin sergileneceği defilelerde ülkemizin ve Antalya’mızın renkleri olan Kırmızı – Beyaz teması geceye hakim olacak.

 

 

GALA GÖSTERİMİ: Antalya Spor Yönetim Kurulu üyeleri, Antalya Spor Kulübü sporcuları ve Antalya’nın önde gelen simalarının katılımıyla gerçekleştirilecek gecede çocukların her birine özel ödüller ve hediyeler takdim edilecek. Futbol yeteneğinin yanı sıra dünyada barış ve eğitim elçisi olmasıyla bilinen ünlü futbolcu Samuel ETO’O ya dünya çocukları ülkelerinden getirdikleri çiçek tohumlarını “KARDEŞLİĞİN VE BARIŞIN HAKİM 

 

 

OLDUĞU YEŞİL BİR DÜNYA” sloganı ile takdim edecekler. Afrika’daki çocuklara iletmek üzere çiçek tohumlarını barış elçisi olarak teslim alacak olan Samuel ETO’O, ülkesinde tohumların dikilmesini sağlayacak.

 

 

Son 3 yıl içerisinde 25 farklı ülkeden yüzlerce yetenekli çocuğu ülkemizde ağırlayan Festival Model & Talent World organizasyonu 4 – 18 yaş arası çocuk ve gençlerin yeteneklerini tanıtma, ulusal kültürlerini uluslararası seviyede sergileme fikriyle yola çıkan, dünya çapında lisanslı (TPE: 2014/10983) bir festival organizasyonudur. Farklı ülkelerden yetenekli çocuk ve gençleri aynı platformda buluşturan, bilgi ve becerilerini yükselten ve tecrübelerini, paylaşımları ile artıran; yaratıcılık güçlerinin evrensel anlamda gelişimini sağlayan “Festival Model & Talent World®" organizasyonu, global anlamda başarısını ispatlamış bir buluşmadır. Katılımcılar oyunculuk ve modellik gibi profesyonel becerilerinin yanı sıra dans, tiyatro, müzik, resim vb. gibi sahne performanslarıyla da bireysel yeteneklerini sergilerler.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X