Advert
Advert Advert
Advert

admin
Bu içerik 296 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

YÖRSİAD (Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği) tarafından düzenlenen ve her gün 550 kişiye verilen iftar yemekleri devam ediyor. Kepez’de Erdem Beyazıt Kültür Merkezi yanında kurulan iftar Çadırına vatandaşlar büyük ilgi gösteriyor. Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek ve Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik de YÖRSİAD’ın iftar çadırına konuk oldu ve vatandaşlar ile birlikte iftarlarını açtı. İftar öncesi ve sonrası dualar edildi.

Geleneksel İftar çadırında her gün 550 kişiye yemek verdiklerini belirten YÖRSİAD Başkanı Semih Beken, Kepez Kaymakamı Hamdullah Suphi Özgödek ve Konyaaltı Kaymakamı İbrahim Keklik’e kendileri ile birlikte oldukları ve iftar sofralarına konuk oldukları için teşekkür etti.

Başkan Semih Beken, “Her zaman olduğu gibi bugünde İftar çadırımızda olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. YÖRSİAD iftar çadırımızda değerli iş adamlarımız ile birlikte her gün kurduğumuz bu sofrada 550 kişiyi ağırlıyoruz. Bunun gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kepez Kaymakamımız Hamdullah Suphi Özgödek ve Konyaaltı Kaymakamımız İbrahim Keklik de YÖRSİAD’ın iftar çadırına konuk oldular. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X