Advert
Advert Advert
Advert

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Geçmişten Bugüne Antalya Dostları’nın düzenlemiş olduğu “Antalya’lılar Buluşması”nda Antalya’lı dostlarıyla bir araya geldi.

admin
Bu içerik 390 kez okundu.
Advert

Geçmişten Bugüne Antalya Dostları’nın her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği “Antalyalılar Buluşması” birçok Antalyalıyı bir araya getirdi. Su Otel’de gerçekleştirilen geceye Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve çok sayıda davetli katıldı. Antalya anılarını tazeleyen davetliler zaman zaman duygu dolu anlar geçirdi.

Etkinlikte konuşan Başkan Muhittin Böcek, Geçmişten Bugüne Antalya Dostları’na teşekkür ederken, “Çok güzel bir birliktelik sağlamışsınız. Bu gecede Antalya’nın eski günlerindeki anılarımız tazelendi. Doğup büyüdüğüm bu güzel şehrimizde, siz değerli hemşehrilerimize hizmet etmekten büyük mutluluk duyuyorum. Antalya değişti, güzelleşti. Ama eski anılar hiçbir zaman gözümüzün önünden gitmedi. Bu birlikteliğimiz hep daim olsun. Antalyalılar Buluşması’nı sağlayan başta Filiz Cesur ve Bülent Kantarcılar ile emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Daha sonra Başkan Muhittin Böcek’e Geçmişten Bugüne Antalya Dostları, geceye katkılarından dolayı plaket verdi. Başkan Muhitttin Böcek ve katılımcılar daha sonra hep birlikte kestikleri pasta ile geceyi sonlandırdı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X