Advert
Advert Advert
Advert

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokulu 8. sınıf öğrencilerinin 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Liseye Geçiş Töreninde duygu dolu anlar yaşandı.

admin
Bu içerik 460 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Okulun konferans salonunda düzenlenen törene, İSTEK Vakfı Okulları Kurucu Temsilcisi ve Hukuk Müşaviri Nefise Ülker Turgut, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca, Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Kampüs Müdürü Habip Cantez, Ortaokul Müdürü M. Gökhan Tanrıbilir, okul aile birliği üyeleri, okul idarecileri, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı.

 

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Ardından Ortaokul Müdürü M. Gökhan Tanrıbilir ve Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Murat Parmaksızoğlu öğrencilere ve velilere duygulu bir konuşma yaptı.

Okul orkestrasının seslendirdiği şarkılar, halk oyunları gösterisi, yaylı sazlar orkestrasının seslendirdiği şarkılar ve Türkiye derecesi elde eden öğrencilerin dans gösterisi programa renk kattı.

 

Programda yıl içerisinde akademik, sportif ve sanatsal alanlardaki yarışmalarda  Dünya, Avrupa ve Türkiye derecesi elde eden öğrencilere plaketleri takdim edildi. Ayrıca LGS okul birincisi Mehmet Kaan Nur ise plaket ile ödüllendirildi.  Program, 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı okul birincisi Demir Aydemir’in yaş kütüğüne plaket çakması ve öğrencilerin konuşmaları ile devam etti.

 

Törenin en duygulu anı olarak nitelendirilen bayrak flama devir teslim töreninde ise bu yıl liseye geçecek olan öğrenciler, gelecek yıl ortaokul 8. sınıf olacak öğrencilere, Türk bayrağını ve okul flamasını teslim etti. Bayrak flama teslim töreninin ardından öğrencilere, mezuniyet belgeleri verildi.

 

Programda 8. sınıf öğrencilerinin “anne- baba”ya teşekkür konuşması ve okul andını söylemelerinin ardından öğrenciler püsküllerini sağdan sola çevirerek keplerini havaya attı.

 

Tören, öğrencilerin hatıra fotoğrafı çekimi ve ikramlarla son buldu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X