Advert
Advert
Advert

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri için okul bahçesinde mezuniyet töreni düzenlendi.

admin
Bu içerik 566 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Bu yıl 91 Anadolu Lisesi 12’nci sınıf öğrencisinin geleceğe uğurlandığı törene, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca, Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Kampüs Müdürü Habip Cantez, Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Bülent Kınık, okul aile birliği üyeleri, okul idarecileri, öğretmenler ve çok sayıda veli katıldı.

 

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başladı. Öğrencilerin "Çökertme" türküsü eşliğinde zeybek oynamaları ile devam etti. Programda Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Bülent Kınık, Okul Aile Birliği üyesi Recep Sağlam, öğrencilere ve velilere duygulu bir konuşma yaptı.

 

Okul birincisi, ikincisi ve üçüncüsünün açıklanmasının ardından, Anadolu Lisesi mezunları adına okul birincisi Dürdane Betül Ateş, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca’ya, kendilerine çağdaş bir eğitim-öğretim olanağı sundukları için teşekkür plaketi takdim etti. Ardından okul birincisi Dürdane Betül Ateş yaş kütüğe plaket çaktı ve veda konuşması yaptı.

 

Okul orkestrasının seslendirdiği şarkılar ise programa renk kattı.

 

Törenin en duygulu anı olarak nitelendirilen bayrak flama devir teslim töreninde ise bu yıl mezun olan öğrenciler, gelecek yıl 12. sınıf olacak öğrencilere, Türk bayrağını ve okul flamasını teslim etti. Bayrak flama teslim töreninin ardından öğrencilere, mezuniyet belgeleri verildi.

 

Programda 12. sınıf öğrencilerinden Ayça Zeynep Doğan’ın “anne- baba”lara teşekkür konuşması ve öğrencilerin okul andını söylemelerinin ardından mezun öğrenciler püsküllerini sağdan sola çevirerek keplerini havaya attı.

 

Tören, barbekü partisi ile son buldu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X