Advert
Advert Advert
Advert

HAS Okulları, bu yıl 4’üncü mezunlarını verdi. İlk, ortaokul ve Anadolu Lisesi’nden mezun olan 170 öğrenci için 2 ayrı gece düzenlendi. Balolarda coşku ve gurur birarada yaşandı.

admin
Bu içerik 298 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya’nın eğitim markası Özel HAS Okulları’nda mezuniyet coşkusu yaşandı. İlkokuldan 32, ortaokuldan 62, Anadolu Lisesi’nden ise 76 olmak üzere 170 öğrenci mezun oldu. Hotel Su’da ilk ve ortaokul öğrencileri için ayrı, Anadolu Lisesi öğrencileri için ayrı balo düzenlendi. Balolara HAS Okulları Kurucusu Derya Halil Kaya, Genel Müdür Seçil Çimen, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı. Genel Müdür Seçil Çimen, HAS Okulları olarak 5’inci yıllarını doldurduklarını ifade ederek, “Öğrencilerimize okulumuza yakışır öğrenci oldukları için teşekkür ediyorum. Velilerimize Antalya’da 300’ü aşkın özel okul varken bize güvenip yavrularını emanet ettikleri için teşekkürler. 700 öğrenciyi eğiterek bu dönemde adeta Don Kişot’luk yapan kurucumuz Derya Halil Kaya’ya teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

BALODA ŞIKLIK YARIŞI

Baloda şıklık yarışına giren öğrenciler, dans ve performanslarıyla büyük beğeni topladı. Bayrak ve flama devir teslim töreni düzenlenirken, lise birincisi Hale Nur Kumcuoğlu, 2’nci Damla Özgül ve 3’üncü Ilgın Bilgen, ortaokul birincileri Bahar Asya Karayakalı ve Erdem Yılmaz, 2’nci Eylül Uslu, 3’üncü Sude Pınar’ın plaket ve hediyelerini Genel Müdür Seçil Çimen verdi. Mezuniyet belgelerini öğretmenlerinden alan öğrenciler, mezuniyet pastasının kesilmesinin ardından kep fırlattı. 10’uncu Yıl Marşı eşliğinde ellerindeki Türk bayraklarını coşkuyla sallayan öğrenciler, müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X