Advert
Advert Advert
Advert

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) yönetimini ziyaret ederek, Antalya projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

admin
Bu içerik 329 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Yardımcısı, Antalya Milletvekili ve ANSİAD Şeref Üyesi Çetin Osman Budak, CHP Antalya Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin ve beraberindeki heyet

ANSİAD Başkanı Sadi Kan ve Yönetim Kurulu Üyeleri Tülin Özkan, Rana Demirer, Ali Bal, Akın Akay Akıncı, Sarper Dermut ve Necdet Alkandemir’e ziyarette bulundu. ANSİAD’ın 28 yıllık köklü bir sivil tolum kuruluşu olduğunu kaydeden ve ANSİAD Proje ve etkinlikleri hakkında bilgiler veren Başkan Sadi Kan, “Vakfı olan bir SİAD olarak, vakfımız ANTEV’in üniversitesini kuracağız. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası, Antalya Ticaret Borsası’yla ortak yaptığımız çalışmalar sonucunda bir üniversite kurma aşamasına geldik” dedi.  Antalya’yı üniversiteler, fuarlar ve kongreler şehri yapmak için çalışmalarının olduğunu dile getiren Başkan Kan, “ANSİAD ziyaretinde bulunan parti temsilcileri ve siyasiler ile görüşmelerimizde de çalışmalarımıza destek vereceklerini dile getiriyorlar. Yaptığımız ve hayata geçireceğimiz projelerle yüksek katma değer sağlayacak çalışmalar içerisindeyiz” diye konuştu. Türkiye’nin beş ana sorunu olduğunu dile getiren CHP Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, “Demokrasi, eğitim, dış politika, toplumsal barış ve ekonomi sorunlarının çözülmesi ve bir an önce demokrasiye dönülmesi gerekiyor” dedi. İş dünyasının sorunlarını yakın olarak bildiğini kaydeden Budak, “Öncelikle demokrasi ve hukukun üstünlüğü, yargı bağımsızlığı sağlanmalı ki demokratik bir ülke olduğumuzun mesajını dünyaya verebilelim. Ekonomik olarak düşünürsek yatırımlar bu şekilde ülkemize gelir. Biz demokrasiyi savunan tarafız” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X