Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

AUTO KING, bu yıl düzenlemeye başladığı Sigorta Sektör Toplantılarının ilkini 2005 yılında kurulan ve 17 yıldır faaliyetlerine büyüyerek devam eden AUTO KING Antalya Servis Merkezinin öncülüğünde, Antalya’da gerçekleştirdi.

admin
Bu içerik 558 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ülkemizde faaliyet gösteren tüm sigorta şirketlerinin Antalya ve Akdeniz Bölge Müdürlükleri, acenteleri ve bölgede çalışan eksperlerin davet edildiği toplantıda, otomotiv ve sigorta sektörü hakkında paylaşılan bilgilerin yanı sıra, AUTO KING’te gerçekleşen yeniliklerle ilgili bilgiler de verildi.

Antalya Akra Barut Otel’deki toplantı 27 Nisan tarihinde davetlilerin yanı sıra, AUTO KING İcra Kurulu Başkanı Ayhan Dayoğlu, AUTO KING Antalya Servis Merkezi Sahibi Osman Şimşek, şirket üst düzey yöneticileri ve AUTO KING’in çeşitli bölgelerden gelen servis temsilcilerinin de katılımıyla gerçekleşti.

Özellikle sigorta sektöründe hasar onarımı konusunda son kullanıcılardan, sigorta acentelerine kadar tüm taraflar için faydalı ve ekonomik çözümler sunan AUTO KING; bu toplantılarla hem sektörle daha yakın olmayı hem de sektörün mikro ölçekte ihtiyaçlarını daha yakından ve ilk ağızdan teşhis etmeyi ve uygun çözümler geliştirmeyi amaçlıyor. Bu sene ilki Antalya’da başlayan sektör toplantıları, diğer bölgelerle de devam edecek.

AUTO KING HAKKINDA:

2001 yılından bu yana Türkiye genelinde, ağırlıklı olarak mini onarım olmak üzere, tüm otomobil markalarının orta ve ağır hasar, mekanik bakım onarım, oto boya koruma ve bakım konularında faaliyet gösteren AUTO KING, ülke genelinde 49 servis noktasında faaliyet göstermektedir.

AUTO KING son dönemde; belli başlı sigorta şirketlerinin, filo kiralama firmalarının, otomobil yetkili servis teşkilatlarının ağırlıklı olarak mini onarım konusunda kurumsal çözüm ortağı olarak pazarda yerini alırken, özellikle garanti süresi dolmuş 2-5 yaş arası otomobil son kullanıcıları için de güvenilir bir servis noktası haline gelmiştir.

2016 yılının üçüncü çeyreğinde başlayan ve halen devam etmekte olan yeniden yapılanma süreciyle AUTO KING, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bu süreç boyunca, tüm servis noktalarında iş gücü ve servis alanlarının optimizasyonu hedeflenirken, mevcut işlerin devamlılığı da gözetilmektedir. Böylece hem kurumsal hem de bireysel müşterilere sağlanan hizmetlerin herhangi bir aksaklığa uğramadan düzenli bir şekilde devam etmesi gözetilmektedir.

AUTO KING içinde bulunduğu yeniden yapılanma sürecinde özellikle orta ve ağır karoseri hasarlarında sigorta ve filo şirketlerinin hızlı onarım talepleri dikkate alınarak onarım süreçleri yeniden dizayn etti. Servis merkezlerinde alan optimizasyonları yaptı. Şu ana kadar online hasar tespiti, anlık araç durum sorgulama, internetten randevu alma sistemini hayata geçiren sektörünün yenilikçi yüzü AUTO KING; önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanan dijitalleşme çalışmaları için de yatırımlarını yapmaya devam ediyor.

Bu süreç sonunda AUTO KING; mini onarım hizmetlerine ek olarak sunulan, orta ve ağır kaporta hasar tamiri, mekanik bakım, boya koruma ve detaylı iç temizlik hizmetleri, yurdun dört tarafında çok markalı hizmet sunan servis merkezleri, 1.500 kişinin üzerindeki eğitimli ve deneyimli ekibiyle en üst seviyede vermeye devam edecek. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X