Advert
Advert Advert
Advert

Ailesi adına okulu yaptıran ve aynı zamanda Antalyaspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu üyesi olan Mustafa Yılmaz; Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır, Neriman-Erol Yılmaz Sosyal Bilimler Lisesi Spor Salonu’nun kullanımı için protokol imzaladı. Protokolle; spor salonu okul kullanımı dışında, Antalyaspor Kulübü sporcuları tarafından kullanılacak.

admin
Bu içerik 293 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Okulun spor salonunun okul kullanımı dışında kulübümüz sporcuları tarafından kullanılacağını belirten Vali Karaloğlu, “Antalya’da bütün okullara talimatımız var. Mahalledeki okullardaki spor salonlarını okul kullanımları dışında mahalledeki gençliğin ve spor kulüplerinin emrinde. 24 saat mahallelilerimiz okullardaki spor salonları kullanabiliyorlar” dedi.

TANIR: “12 BRANŞTA FAALİYET GÖSTERİYOR”

Antalyaspor Kulübü Derneği Başkanı Nafiz Tanır ise Antalyaspor’un amatör sporlarındaki gençlerin spor salonunda çalışacaklarını belirterek, “Amacımız, gençlerin spor yapması ve Antalyaspor Kulübü adına da iyi sporcu yetiştirebilmek. Türkiye liglerinde 12 branşta mücadele ediyoruz. Bu salon birçok gencimizin yetişmesine vesile olacak” diye konuştu.

Protokol töreninin ardından anne ve babasının adını taşıyan 24 derslikli okulu yaptıran Antalyaspor Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Yılmaz’a, Vali Münir Karaloğlu tarafından onur belgesi takdim edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X