Advert
Advert
Advert

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Okul Aile Birliği tarafından Anadolu Lisesi 5. dönem mezunları için balo düzenlendi.

admin
Bu içerik 846 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Velileri ve öğretmenleri ile birlikte Titanic Beach Lara Hotel’de bir araya gelen İSTEK’li öğrenciler, liseyi bitirmenin sevinci ile ailelerine de duygu dolu anlar yaşattı.

Lise mezuniyet balosunda, İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Okulları Kurucu Başkanı Mustafa Koca, Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Lara (Merkez) Kampüs Müdürü Habip Cantez, Okul Aile Birliği Onursal Başkanı Dr. Bekir Kumbul, Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Gonca Turan, okul idarecileri, öğretmenler, veliler ve davetliler; toplam doksan bir 12. sınıf öğrencisinin sevincine ortak oldu.

2017-2018 mezunları, salona İSTEK Vakfı marşı eşliğinde girdikten sonra balodaki ilk danslarını kız öğrenciler babalarıyla, erkek öğrenciler anneleriyle yaptı. Dans ederlerken ortaya mutlu bir aile tablosu çıktı. Programda İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Lara (Merkez) Kampüs Müdürü Habip Cantez ve mezunlar adına 12. sınıf öğrencilerinden Ezgi Barış bir konuşma yaptı. Habip Cantez yaptığı konuşmada, “Bizler inanıyoruz ki sizler, İSTEK Antalya Yeditepe Kolejinde aldığınız eğitim, bilgi ve beceriler, sosyal ve kültürel değerler sayesinde yaşamınızda, yükseköğreniminizde de başarılı olacak ve ülkemizin geleceğine yön vereceksiniz. Anadolu lisemizden geleceğe uğurlandığınız bu anlamlı günde mezuniyet başarınızı yürekten kutluyorum. Yolunuz açık olsun” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından mezunlar, mezuniyet pastasını yöneticiler ve öğretmenlerle birlikte kesti.

Baloda hep birlikte olmanın keyfini yaşayan mezunlar, müzik eşliğinde gönüllerince bir gün geçirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X