Advert
Advert Advert
Advert

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 2018 Yılı Türkiye Cumhuriyeti Başpehlivanı Orhan Okulu ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti.

admin
Bu içerik 229 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, 657. Tarihi Kırkpınar Güreşleri Başpehlivanlığını kazanan Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçisi Orhan Okulu, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 2018 Yılı Türkiye Cumhuriyeti Başpehlivanı olan Orhan Okulu’yu başarısından dolayı kutladı, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i de ata sporu yağlı güreşlere yaptığı katkı nedeniyle teşekkür etti.

Başkan Genç yaptığı açıklamasında; “Başpehlivanımız Orhan Okulu ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimiz kapsamında Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile de biraraya geldik” dedi.

Ziyarete Antalya Milletvekilleri Cavit Arı, Aydın Özer ile Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Cihan Sidel, Başantrenör Kemal Yılmaz’da katıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X