izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert

Antalya'ya farklı bir soluk getiren Agora Alışveriş Merkezi, uluslar arası sergi niteliğinde sergilerine bir yenisini daha ekleyerek Azerbaycan’dan gelen resim sergisine ev sahipliği yaptı.

admin
Bu içerik 407 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nin düzenlediği serginin açılışını Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Azerbaycan’ın ünlü milletvekili Ganire Paşayeva, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni gerçekleştirdiler. Açılış kokteyline protokolün yanı sıra Antalya’da yaşayan çok sayıda Azeri iş adamı ve öğretim üyesi katıldı.

Sergide Agora AVM’ye Teşekkür Plaketi Sunuldu

Azerbaycan’dan Antalya’ya Sanat Köprüsü sergisinin ressamları Ramil Ahmedov ve Caferguliyev aileleri ile birlikte sergiyi ziyaret ettiler. Sergiye ve kendilerine gösterilen yoğun ilgi karşısında duygusal anlar yaşadılar. Her iki sanatçı da sergi açılışı sırasında Antalya’ya duydukları hayranlığı ifade ettiler. Azerbaycan Milletvekili Ganire Paşayeva iki devlet tek millet olduklarını belirtti. Kendilerini misafir eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, AGC Başkanı Mevlüt Yeni’ye ve sergiye yer veren Agora AVM Yönetimine teşekkür etti. Ardından AGC’nin Agora AVM adına hazırladığı teşekkür plaketini Agora AVM Müdür Yardımcısı Fethi Başuslu’ya takdim etti. Ressamlar hazırladıkları özel resimleri de Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye ve AGC Başkanı Mevlüt Yeni’ye hediye ettiler.  Sergi 26 Temmuz’a kadar sanatseverler tarafından ziyaret edildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X