Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

12 Nisan 2003 tarihinde özellikle Türk Müziği ve Enstrümanlarını genç kuşaklara sevdirmek ve tanıtmak amacıyla kurulan Düş Bahçesi Sanat Merkezi 14. Yıl Özel “Yeşilçam Şarkıları Konseriyle” Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonunda sanatseverler ile buluştu.

admin
Bu içerik 841 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Düş Bahçesi Sanat Merkezi Çocuk, Gençlik ve Yetişkin Türk Sanat Müziği, Solist ve Saz Sanatçılarını sanatseverler ile buluşturduğu gecede 14. yaşını kutladı. Konsere yeni bir Albüm çıkaran Bestekar T.R.T Keman Sanatçısı Talat ER de refakat etti. Gecede Düş Bahçesi Sanat Merkezi Solistleri birbirinden güzel Yeşilçam şarkılarını icra ettiler. Şıklıkları ile de göz kamaştıran solistlerin sunduğu performanslar görülmeye değerdi.

Muhteşem gecede Düş Bahçesi Sanat Merkezinde 10. yılını dolduran Bora Bayraktar ve Güner Karaman’a Serpil Ertuğ tarafından çiçek ve plaket takdim edildi. Gecenin organizasyonu ve Serpil Ertuğ’un imza attığı konser sanatseverler ve konuklar tarafından büyük ilgi görürken konser sonunda Serpil Ertuğ, Talat Er’e katkılarından dolayı plaket ve çiçek takdim etti. Konser Serpil Ertuğ’un 14. Yıl Özel anısına bestelediği ‘Kanunumun Telleri’ bestesiyle sonlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X