Advert
Advert
Advert

Dünya Değişim Akademisi 103. merkezini İsviçre’de açtı. Dünyanı değiştir dünya değişsin mesajı ile Türkiye’den tüm dünyaya açılan kurumun tam donanımlı Değişim Uzmanları, artık İsviçre’de de dünyanın en güçlü değişim tekniklerini sunacaklar!

admin
Bu içerik 514 kez okundu.
Advert

Değişim bir maceradır, tadı damağınızda kalacak bir macera diyen, motivasyon dolu, deneyimli ve Dünya Değişim Akademisi Uzmanlığını Türkiye’de alan Değişim Uzmanları, herkesi kendini keşfe ve değişime davet ediyor. Dünyanın neresinde olursanız olun değişimi kucaklayın  diyen Uzman’lardan güzel bir mesaj var: Değişim için yapman gereken şey, yıllarca zihin aynasında birikmiş ve değişimi engellemiş olan cehalet tozunu silip ortadan kaldırmaktır. Değişimi başlatmak, değişim içinde olmak ve değişimi yaşamak için değişim senin annen olmalı ve sen de onun yeni doğmuş bebeği olmalısın. .. Ünlü Değişim Nedir Ve Nasıl Gerçekleşir? kitabından

Mekanda temel olarak nefes, biyoenerji, vücut çalıştırma teknikleri, konsantrasyon ve derin gevşeme çalışmaları sunulacak. Stres Yönetimi, Öfkeyi Dönüştürme, Korkuyu Aşma, Depresyondan Özgürleşme, Kıskançlık Kontrolü, Başarı, Kendini İfade Etme, İlişki Sanatı gibi arayışlarınıza uygun pek çok etkili programdan faydalanma imkanı var.  

Değişim için kararlı olanların ilk adresi olan Dünya Değişim Akademisi,  bilgi ve güven bulacağınız Uzmanları, zengin pratik ve teorik sunumları ile İsviçre’de  de değişime kucak açan aydın bir ortam hazırlamış. İçinizdeki değişim ateşini yakabilir, daha aydınlık, mutlu, anlamlı yarınlara adım atabilirsiniz. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500