izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert

BATAB FOTOĞRAF YARIŞMASI’NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU

Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB)’nin bu yıl ilkini düzenlediği “Dört Mevsim Konyaaltı ve Dünden Bugüne Döşemealtı Fotoğraf Yarışması”, düzenlenen ödül töreni ve sergi açılışı ile son buldu.

BATAB FOTOĞRAF YARIŞMASI’NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU
BATAB FOTOĞRAF YARIŞMASI’NDA ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU admin
Bu içerik 420 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Konyaaltı Belediyesi ve BATAB Başkanı Muhittin Böcek’in öncülüğünde düzenlenen “Dört Mevsim Konyaaltı ve Dünden Bugüne Döşemealtı Fotoğraf Yarışması”nda dereceye giren isimler ödüllerini aldı. Konyaaltı Belediyesi fuaye alanıda düzenlenen ödül töreni ve sergi açılışına, BATAB Müdürü Mustafa Gürbüz, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Cansel Tuncer, Döşemealtı Belediyesi Meclis Üyesi Ali Acır, Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi (GSF) Fotoğraf Bölümü’nden Yrd. Doç. Dr. Nafia Özdemir Hanyaloğlu, Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği Başkanı Mehmet Boyacı, Grafik Sanatçısı Himmet Öcal, ve TFSF Temsilcisi Ali Aral’ın yanı sıra çok sayıda fotoğraf sever katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan BATAB Müdürü Mustafa Gürbüz, bu ilkini gerçekleştirdikleri fotoğraf yarışmasıyla amaçlarının Konyaaltı ve Döşemealtı’na bir fotoğrafçı gözüyle bakmak olduğunu söyledi. Ortaya çıkan sonuçtan oldukça memnun olduklarını dile getiren Mustafa Gürbüz, dereceye giren isimleri tebrik ettiğini bildirdi.

Döşemealtı Belediyesi Meclis Üyesi Ali Acır ise konuşmasında BATAB tarafından düzenlenen “Dört Mevsim Konyaaltı ve Dünden Bugüne Döşemealtı Fotoğraf Yarışması”nın iki ilçenin güzelliklerini bir kez daha ortaya çıkardığını söyledi.

Konuşmaların ardından dereceye giren isimlere ödülleri verildi. Dört Mevsim Konyaaltı ismiyle yarışmaya katılan isimlerden Mustafa Gümüş birinci, Niyazi Şahin ikinci, Mustafa Kiraz üçüncü oldu. Mansiyon ödülüne ise Ramazan Bozca değer görüldü. Dünden Bugüne Döşemealtı ismiyle yarışmaya katılan isimlerden ise Hasan Serbest ikinci, Hasan Güzel üçüncü olurken, Özgür Donmaz da mansiyon ödülü aldı. Dereceye giren isimlere verilen ödüllerin ardından sergi açılışı gerçekleştirildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X