Advert
Advert
Advert

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ve sunduğu hizmetler ile Antalya’nın odak noktası olan ve spora verdiği önemle yola çıkan Agora Antalya Alışveriş Merkezi, Agora 2. Satranç Turnuvası’nda minik satranç ustalarının çekişmeli yarışına ev sahipliği yaptı.

admin
Bu içerik 347 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

13 Eylül tarihinde 5 ve 6 yaş minik satranç yarışmacılarının şenliği ile başlayan 2. Agora Antalya Alışveriş Merkezi Satranç Turnuvası, 14-15-16 Eylül tarihlerinde 7-8-9-10-11-12 yaş Genel ve Kızlar, Açık Yaş Genel ve Bayanlar, A ve B kategorisi ile devam etti. Satranç Turnuvasında 600 yarışmacıya ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi’nde dereceye giren yarışmacılar Agora mağazalarından çeşitli ödüller kazandı.

Türkiye Satranç Federasyonu, TSF Antalya İl Temsilciliği ve Agora Antalya AVM işbirliğiyle, bu yıl ikincisi düzenlenen turnuva sporcuları, 5-6 yaş şenlik ve 7-8-9-10-11-12 yaş, Açık Yaş Genel ve Bayanlar, A ve B olmak üzere toplam 16 kategoride yarıştılar. Alışveriş merkezinin -1 sergi alanında 4 gün boyunca devam eden organizasyona 600 satranç sporcusu katıldı. Şölen havasında geçen turnuva, 16 kategoride 6 tur olarak düzenlendi. Final turnuvasında dereceye girecek çocuklar, çeşitli hediyelerin sahibi oldu.

Okula Dönüş Eğlenceleri Agora AVM’de Yaşanıyor!

Eylül ayı boyunca Agora Alışveriş Merkezi’nde birbirinden güzel eğlenceler minik ziyaretçilerini bekliyor. 3-30 Eylül tarihleri arasında alışveriş merkezi içerisinde yer alan ücretsiz dijital oyunda hem eğlenip, hem kazanacaklar. Agorix Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden zevkli ve eğlenceli oyunlar ile keyifli vakitlerini karnaval tadında geçirecek minikler, Agorix Eğlence Merkezi’ndeki avantajlı kampanyalardan faydalanacaklar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X