Advert
Advert
Advert

ANTİAD- Antalya İş Adamları Derneği üyeleri aileleri ile birlikte yine dernek üyesi Nedim Tekerli 'inin İşletmesi Sevgi Çiftliği'nde bir araya geldi. Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltıda mutlu bir pazar geçiren ANTİAD üyeleri ve aileleri Antalya İşadamları Derneği'nin "EĞİTİME DESTEK KAMPANYASI" hakkında Yönetim kurulu üyelerinden bilgi aldı.

admin
Bu içerik 478 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Yönetim Kurulu Başkanı Av. Ersen Göksan  konuşmasında; "ANTİAD BİZBİZE" adı aldı altında  ayda bir kez düzenlenecek olan bu kahvaltıların derneğin birlik ve beraberliğini  pekiştireceğini düşündüklerini  belirterek,  ANTİAD EĞİTİME DESTEK KAMPANYASI'NA değindi.

Sözlerine  devam eden Başkan Av. Ersen Göksan ; "ANTİAD Ailesi olarak her sene düzenli olarak yaptığımız EĞİTİM KAMPANYAMIZ'da bu sene geleceğin iş insanlarını yetiştiren ihtiyaç sahibi Altınova Esen İlkokulu'na yer veriyoruz. "BİR SIRA DA SİZ DESTEK OLUN" sloganıyla çıktığımız  bu yolda ; değerli üyelerimiz  her zaman olduğu gibi  bu kampanyamızda da özverili davrandılar ve büyük destek sağladılar ve sağlamaya da devam ediyorlar. Bu Anlamda kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. " şeklinde konuştu ve  burada toplanan kahvaltı ücretlerinin EĞİTME DESTEK KAMPANYASINA aktarılacağını paylaştı.

Kahvaltı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X