Advert
Advert
Advert

Hafta sonunda tatilin tadını Agora Alışveriş Merkezi’nde çıkartan çocuklar tiyatro gösterilerini izleyip, atölye çalışmalarına katılarak keyifli zaman geçiriyorlar. Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde Ekim ayında 1-12 Ekim arası hafta içi düzenlenecek Uzay Üssü Atölyesi ve her cumartesi ve pazar günü devam edecek olan tiyatro ve atölyeler, çocuklara eğlence ve keyfi bir arada yaşatıyor.

admin
Bu içerik 1416 kez okundu.
Advert

Ekim ayı Çocuk Kulübü’nde çocuklar için hafta içi Uzay Üssü atölyesi başlıyor. 1- 12 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek atölyede çocuklar saat 14.00 – 18.00 arası uzayla hakkında ilginç bilgiler öğrenecek, atölyelere katılarak keyifli zaman geçirecekler.

 

Sevilen Masallarla Çocuklar tiyatro keyfi yaşayacak!

Haftasonları ise çocuklar masalların anlatıldığı tiyatro oyunlarını izleyip atölyelerde el becerilerini geliştirecekler. Deniz Kızı Ariel’in Maceraları 6- 7 Ekim,  Kırmızı Başlıklı Kız Tiyatrosu 13 – 14 Ekim, Hansel & Gratel’in Gerçek Öyküsü 20 -21 Ekim, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler Kukla tiyatrosu 27 -28 Ekim’de Agora Antalya Alışveriş Merkezi -1. Kattaki etkinlik alanında düzenlenecek.  Tiyatroların ardından gerçekleşecek atölyelerde çocuklar profesyonel eğitmenler eşliğinde eğitici çalışmalara katılacaklar.

 

Agora Sinemaları ve Agora Eğlence Merkezi Çocukları Bekliyor!

Hafta sonu tatili boyunca Agora Sinemaları’nda birbirinden güzel filmler öğrencileri bekliyor. “Alışveriş sepette, Eğlence cepte” kampanyası ile Agora Mağazaları’dan alışveriş yapan ziyaretçiler Agorix eğlence alanında oyun kredisi kazanmaya devam ediyor. Agora Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyuncaklar ile minik ziyaretçiler hafta sonu tatillerini karnaval tadında geçirecekler. Agora Eğlence Merkezi’ndeki avantajlı kampanyalar ile tüm çocuklar eğlenceye doyacak.

 

Agora Alışveriş Merkezi’nde Doğum Günü Partileri Devam Ediyor!

Agora Alışveriş Merkezi 19 Ekim Cuma günü saat 17.00-18.30 arasında 4-12 yaş arası Ekim doğumlu minikleri Agora Doğum Günü Partisi’ne davet ediyor. Minikler, kendilerine özel hazırlanan masanın etrafında kutlamaya katılacak, sürpriz hediyeler, yüz boyama-sosis balon etkinlikleri, mini disko, rengârenk balonlar ve eğlenceli yarışmalar ile bu özel günlerini kutlayıp birbirinden güzel sürprizlerle eğlenceye doyacaklar. Agora Doğum Günü Partisi’ne kayıt yaptırmak isteyen aileler, çocuklarının kimlikleri ile birlikte Agora Alışveriş Merkezi danışma noktasından ücretsiz olarak kayıt yaptırabilirler. Agora Alışveriş Merkezi, en değerli ziyaretçileri minikler için birbirinden eğlenceli etkinlikler sunmaya devam ediyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X