Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Antalya’nın gözde “Premium Alışveriş Merkezi” TerraCity Lara, bu başarısını düzenlediği sosyal, sanatsal ve kültürel etkinliklerle taçlandırmaya devam ediyor. TerraCity Lara, müzisyen, gezgin ve TV programcısı Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars grubunu Antalyalılarla buluşturdu ve Latin rüzgârı estirdi.

admin
Bu içerik 353 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovları ile dikkati çeken Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars grubu TerraCity Lara’da bir konser verdi. İzdiham yaşanan konsere Antalyalılar büyük ilgi gösterdi ve grubun seslendirdiği Mambo, Bolero, Salsa, Cha-cha ve Türkçe coverlara dans ederek coşkuyla eşlik etti.

TerraCity Lara’daki konsere latin müziğinden ezgilerle başlayan Ayhan Sicimoğlu&Latin All Stars grubu daha sonra Türkçe şarkıları latin dans ritmleri eşliğinde seslendirdi. Grubun seslendirdiği “Sensiz saadet neymiş” şarkısına Antalyalılar da eşlik ederken coşku “Yeniden başlasın” şarkısı ile doruğa çıktı. Ayhan Sicimoğlu, sempatik tavırları, esprili konuşmaları ile Antalyalılardan büyük alkış aldı. Sahnede kaldığı doksan dakika boyunca zemin kat dışındaki üst katları dolduran vatandaşların da bol bol fotoğraf çektiği gözlendi. Latin müziği parçalarına Antalyalılar da tango, Cha Cha yaparak katıldı. Konser grubun seslendirdiği Sezen Aksu’nun “Bana ne!” adlı şarkısı ile sona erdi.

TVlerde "Gastronomi Maceraları" ve "Limonata" adlı programlar hazırlayıp sunan, “Latin Lover" radyo programını yöneten ve kurucusu olduğu "Latin All Stars" grubu ile performanslar sergileyen Ayhan Sicimoğlu konser boyunca sempatik tavırları ile de ilgi odağı oldu. Ayhan Sicimoğlu Antalya’ya çok sık geleceği müjdesi verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X