izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert

Konyaaltı Belediyesi ve Konyaaltı Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenen Konyaaltı Uluslararası Kültür Sanat Festivali, 12 ülkenin katıldığı, bir birinden renkli etkinliklerin sergilendiği gösterilerle son buldu.

admin
Bu içerik 547 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Medeniyetlerin Antalya’da ki buluşma noktası olan Konyaaltı’nda, 12 farklı ülke, dans ve müzikal gösterilerle kültür ve sanatlarını sergiledi. Konyaaltı Belediyesi ve Konyaaltı Kent Konseyi işbirliğiyle düzenlenen Konyaaltı Uluslararası Kültür Sanat Festivalinde farklı kültürden onlarca dans ve müzik grubu, sahne aldı. Rusya, Polonya, Azerbaycan, Ukrayna, Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Almanya ve Kırgızistan ile Irak Türkleri ve Ahıska Türkleri, Konyaaltı Kent Meydanı’nda gün boyunca bir birinden renkli gösterilerle kültür ve sanatlarını sergiledi.

Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı ve Konyaaltı Kent Konseyi Genel Sekreteri Mustafa Gürbüz yaptığı açılış konuşmasında, “Bizler yerinden yönetim, halkın katılımıyla yönetim anlayışını benimsedik. Bu anlayışla da 2008 yılında Konyaaltı Kent Konseyini kurduk. Konseyimiz içinde meclislerimiz var. Gençlik Meclisi, Kadın Meclisi...İlçemizde 20 binin üzerinde yabancı dostumuz var. Buradan yola çıkarakta Yabancılar Meclisi oluşturduk. Bu meclislerle İlçemizde bir takım çalışmalar yapıyoruz. Bu güzel şehrimize, vizyonuna, gelişimine, değişimine katkı koymak, bu hayatı birlikte nasıl dostça kardeşçe paylaşabiliriz düşüncesiyle; sorunlara çözümler arıyoruz. Bu çerçevede yabancı dostlarımıza kendi kültürlerini anlatabilecekleri bir mecra olsun istedik ve bu festivali düzenledik. Bu festivale katılan yabancı dostlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Konyaaltı Uluslararası Kültür Sanat Festivali, bir birinden renkli gösterilerle gece boyunca devam etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X