izmir bayan escortlar

Advert
Advert
Advert

Erdal Tuğcular’ın türkü düzenlemelerini ve kompozisyonunu yaptığı, Fatih Şanal’ın sahneye koyduğu ve ilk temsili Antalyalı sanatseverlerden yoğun ilgi gören “Türküyem” müzikali Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 18 Ekim Perşembe akşamı saat: 20.00’de Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde tekrar sahnelenecek.

admin
Bu içerik 393 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Anlatıcının ve yaratıcının hayal dünyasında yapmış olduğu bir seyahati anlatan eserde Antalya DOB orkestrasını Ömer Yöndem yönetirken, eserin koreografisi Nurdan Sinkil, dekor ve kostüm tasarımı Gürcan Kubilay ve ışık tasarımı Mustafa Eski tarafından hazırlandı.

 

Soprano Serap Demirhan Işık ve Sinem Ulusoy, mezzo-soprano Gülçin Gültekin, tenor Burak Pektaş, bariton Erdi Can Aybaş ve bas Alaaddin Ataseven’in solist olarak sahne alacağı eserde türkülere eşlik eden metinler günümüz coğrafyasının kültürüne, sosyal ortamına, değerlerine tanıklık ederken dinleyenleri de türküler üzerinden yeniden düşünmeye davet ediyor.

 

Fiyatları 30, 40 ve 50 TL arasında değişen müzikalin biletleri Haşim İşcan Kültür Merkezi ve Cumhuriyet Meydanı’ndaki opera gişelerinin yanı sıra www.biletiva.com  internet adresinden de temin edilebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X