Advert
Advert
Advert

Cumhuriyet’in kuruluşunun 95. yılında özel gösterilere ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi, günün anlam ve önemine uygun etkinlikler ile ziyaretçilerine unutulmaz bir bayram havası yaşattı.

admin
Bu içerik 371 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

26 Ekimde Çağlayan Kreşi öğrencileri ile dans gösterileri, koro, vals ile bayram haftasına başlayan Agora Alışveriş  Merkezinde ,  tüm hafta sonu çocuk etkinlikleri ile gösteriler devam etti.

29 Ekim Bil Koleji anaokulu, ilk ve ortaöğretim öğrencileriyle İstiklal Marşı ile  başlayan gösterileri, saygı duruşu, koro, dans gösterileri, marşlarla  Cumhuriyet bayramı coşkusunu Agorada yaşattılar. 90 kişilik bir koroyla gösteriyi tamamlayan Bil koleji öğrencileri ve öğretmenleri Avm ziyaretçilerine unutulmaz bir bayram coşkusu yaşattılar.

Haftasonu Etkinlikleri Dopdolu

Çocuklara özel yaratıcı ve eğitici etkinliklere ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi, hafta sonları çocukların kişisel gelişimini hedefleyen atölyeler ile tüm çocuklara keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Saat 14. de başlayan etkinlikler, Kasım ayında da devam edecek

Agora Alışveriş Merkezi bünyesinde yer alan toplam 5.000 m2'lik alanı ile Antalya'nın en büyük kapalı tema parkı olan Agorix'te keyifli saatler geçirmek isteyen çocukları bekliyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X