Advert
Advert
Advert

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinlikler ve sunduğu hizmetler ile Antalya’nın odak noktası olan ve spora verdiği önemle yola çıkan Agora Alışveriş Merkezinde, 2018 Agora Alışveriş Merkezi Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası ile satrancın küçük ustaları yarışmasına ev sahipliği yaptı.

admin
Bu içerik 484 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

26 Ekim Cuma günü saat 14.00’da başlayan Agora Alışveriş Merkezi, 2018 Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası, 27 ve 28 Ekim tarihlerinde 7-8-9-10-11-12 yaş Genel ve Kızlar, Açık Yaş Genel ve Kadınlar, A ve B kategorisi ile devam etti. Satranç Turnuvasında 700 yarışmacıya ev sahipliği yapan Agora Alışveriş Merkezi, kazanan finalistlere çeşitli hediyeler ile ödüllendirdi.

              Türkiye Satranç Federasyonu, TSF Antalya İl Temsilciliği ve Agora Alışveriş Merkezi işbirliğiyle, bu yıl ilki düzenlenen 2018 Agora Antalya Alışveriş Merkezi, 2018 Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası 7-8-9-10-11-12 yaş, Açık Yaş Genel ve Kadınlar, A ve B olmak üzere toplam 16 kategoride yarıştılar. Alışveriş merkezinin -1 sergi alanında 3 gün boyunca devam eden organizasyona 700 satranç sporcusu kıyasıya mücadele etti. Şölen havasında geçen turnuva, 16 kategoride 6 tur olarak düzenlendi. 28 Ekim Pazar günü gerçekleşen final turnuvasında dereceye giren finalistler, Agora Alışveriş Merkezince çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

 

  

Tam Gaz Eğlence Agorix’de !

Kasım ayı boyunca Agora Alışveriş Merkezi’nde birbirinden eğlenceli ve öğretici aktiviteler tüm çocukları bekliyor!  3-4 Kasım tarihlerinde Emojiler Çocuk Tiyatro Oyunu, 11-17-18 Kasım tarihlerinde Çatlak Profesör Çocuk Tiyatro Oyunu ve 24-25 Kasım tarihlerinde Deniz Kızı Ariel Çocuk Tiyatro Oyunu -1 Agorix Fuaye alanında sahnede olacak. Ayrıca, Agorix Eğlence Merkezi’ndeki birbirinden eğlenceli oyunlar ile çocuklar vakitlerini karnaval tadında geçirecek ve avantajlı kampanyalar ile tüm çocuklar eğlenceye doyacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X