Advert
Advert
Advert

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi yönetimi, Antalyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Mali ve İdari İşler Koordinatörü Süleyman Tekgül ile Medya Sorumlusu Murat Özgen’i ziyaret etti

admin
Bu içerik 569 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi Antalyaspor’u ziyaret etti. TSYD yönetimi Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile sohbet ederek Antalyaspor’da göreve yeni başlayan Mali ve İdari İşler Koordinatörü Süleyman Tekgül ile Medya Sorumlusu Murat Özgen’e de başarılar diledi.

 

KORKMAZ’A TEŞEKKÜR
 

TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ile yönetim kurulu üyeleri Ali Tongülüs, Ahmet Geven, Erkan Erman ve Sabri Çağlar önce Teknik Direktör Bülent Kokmaz ile bir sohbet gerçekleştirdi. Korkmaz, yakalanan başarının futbolcuların karakterlerinden ve kazanma azimlerinin yüksek oluşundan kaynaklandığını söyledi. TSYD yönetimi de başarının sürekli olmasını dileyerek Korkmaz’a özellikle gençlere fırsat vermesi nedeniyle teşekkür etti.
 

FİKİR ALIŞVERİŞİ

TSYD yönetimi daha sonra Antalyaspor Mali ve İdari İşler Koordinatörü Süleyman Tekgül ile Medya Sorumlusu Murat Özgen’i ziyaret etti. Ziyarette Antalyaspor’un son durumu değerlendirildi ve bundan sonraki çalışmalarda karşılıklı fikir alışverişinin kulübü çok daha iyi noktalara getirmek adına önemli olduğunun altı çizildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500