Advert
Advert
Advert

Döşemealtı Sanayici ve İşadamları Derneği üyeleri Döşemealtılı muhtarlarla bir araya geldi. DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer, bölgeye hizmet için gece gündüz çalışan muhtarlarımızla işadamlarını bir araya getirerek birebir dialog kurmalarını sağlıyoruz dedi.

admin
Bu içerik 401 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

DÖSİAD'ın geleneksel kahvaltılı perşembe toplantılarına bu hafta Döşemealtı ilçesinde görev yapan muhtarlar konuk oldu. 21 mahalle muhtarının konuk olduğu toplantıda konuşan DÖSİAD Başkanı Gültekin Gencer, bölgeye katma değer sağlayan DÖSİAD'ın başta Döşemealtı halısı olmak üzere tarihi dokusuna da sahip çıktığını belirterek, bölgeye katma değer sağlayacak Karain Hava alanı, Kırkgöz ve Hipodrom konusunda öncülük yaptıklarını ve bu projeleri kamuoyunda devamlı gündemde tuttuklarını belirtti. Başkan Gencer, bundan sonra bu projeleri Döşemealtılı muhtarlarla birlikte elele takip edeceklerini söyledi.
Toplantıya katılan muhtarlar Derneği Başkanı  ve Altınkale Muhtarı Mümin İnce'de DÖSİAD'ın bölgelerindeki işadamları ile kendilerini bir araya  getirmelerinden dolayı teşekkür etti. 
Toplantı sonunda muhtarlara Yılmaz Özdil'in Mustafa Kemal adlı kitabı armağan edildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X