Advert
Advert
Advert

Yenilenmenin ve değişimin adresi Dünya Değişim Akademisi, Aralık ayı festivalini İzmit Körfezi’nde düzenliyor.

admin
Bu içerik 414 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Herkesi, “Değişimi Keşfet” mesajıyla Körfez’de buluşmaya davet ediyor. Bu etkinlikte daha sağlıklı, daha mutlu, daha kararlı, daha farkındalıklı olma ayrıcalığını deneyimleyecek, içinizde var olan değişim gücünü keşfedeceksiniz.

Festivalde pratik ve teorik çalışmalar, değişim üzerine ulaşabileceğiniz en kapsamlı kitaplar, söyleşiler, sağlıklı yemekler ve dans şovları var. Aynı zamanda körfezboyu sahil yürüyüşleri yapabilir, keyifli sohbetlere, eğlenceli anlara katılabilirsiniz. 

Farkındalık Festivali’ne ev sahipliği yapan otelin eşsiz körfez manzarası ve palmiye ağaçları arasında, konforlu bir haftasonu molası verecek, değişimin tadını çıkaracaksınız. Bu muhteşem etkinliği kaçırmayın!

Festivalde yer alan farkındalık çalışmaları:

-Özgüven, yaratıcılık, içsel güç ve saf sevginin güçlendirilmesi üzerine 4 pratik seans düzenleniyor

-İnteraktif söyleşide tüm sorulara cevaplar var

-Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe  dönüştürme çalışması   

- Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunun aşılmasıyla yaşamı doyasıya  yaşamaya yardımcı çalışma 

-Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri yönetme çalışması

-Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa  gömülmek yerine, yaşama daha fazla tutunmayı sağlama çalışması

Uluslararası Farkındalık Festivalleri, Dünya Değişim Akademisi’nin 55 yıllık bilgi ve deneyim birikimi ile dünyada bir ilk olarak, 15 seneden bu yana kesintisiz her ay düzenlenmektedir. Bu etkinlik, katılımcılardan gelen taleplerle doğaya taşınmış, böylece Farkındalık Festivalleri bugüne kadar binlerce katılımcının buluşma noktası olarak uluslararası bir organizasyon haline gelmiştir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X