Advert
Advert
Advert

MMO’nun 64. Kuruluş Yılı Antalya Şube’de de Kutlandı

admin
Bu içerik 385 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

MMO Antalya Şube, Makina Mühendisleri Odası’nın 64. Kuruluş Yılını Hotel Su’da düzenlediği Geleneksel Gece ile kutladı. Gecede meslekte 25, 40 ve 50 yılını dolduran mühendislere plaketleri takdim edildi.

Makine Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi 64. Kuruluş Yılı Geleneksel Gecesi düzenledi. Geceye MMO Genel Başkanvekili Abdullah Selçuk Soylu, MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, Şube Yönetim Kurulu üyeleri ve çok sayıda oda üyesi katıldı.

Gecenin açılış konuşmasını yapan MMO Antalya Şube Başkanvekili Doç Dr. İbrahim Atmaca, “Bugün burada meslekteki onur yılı plaketlerini alacak olan duayen mühendislerimize mesleğimize, kentimize ve ülkemize kattıkları için teşekkür ediyor, aramızda olan tüm meslektaşlarımıza bu gecemizi onurlandırdıkları için minnettar olduğumu belirtmek istiyorum.” Dedi.

 Doç Dr. İbrahim Atmaca’nın konuşmasının ardından, Genel Başkanvekili Abdullah Selçuk Soylu, Makina Mühendisleri Odası’nın mesleki ve üyelerine yönelik çalışmaları hakkında kısaca bilgi verdi. Konuşmaların ardından sahne alan MMO Antalya Şube Türk Müziği Korosu şarkılarını seslendirirken, devamında aralarında bir makine mühendisinin de bulunduğu Cambaz adlı müzik grubu eğlenceli şarkılarıyla geceyi renklendirdi. Gece 10. Yıl Marşı’nın hep bir ağızdan söylenmesiyle ve pasta kesimiyle son buldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X