Advert
Advert
Advert

Antalya İş Adamları Derneği (ANTİAD) olarak, Sayın Valimiz Münir Karaloğlu tarafından başlatılan, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Onursal Üyemiz Mevlüt Yeni tarafından destek verilen projeye ANTİAD ailesi olarak bizler de destek veriyoruz.

admin
Bu içerik 472 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Araç kullanımında, aracın hangi bölümü olursa olsun, emniyet kemeri ikazını  susturmak için takılan toka  sadece kendimizi kandırmamızı sağlayacaktır ANCAK TRAFİK CANAVARINI kandıramayacaktır. Kendimizi düşünmüyorsak bile, sevdiklerimizi, bakmakla yükümlü olduğumuz aile bireylerini, eşimizi, dostumuzu düşünmek zorundayız. TOKA TAKMAK BENCİLLİKTİR. ÖLÜMLE TOKALAŞMAKTIR.

Bu anlamda, Antalya'mızın bütün dinamiklerinin bir araya gelerek, Sayın Valimiz Münir Karaloğlu'nun önderliğinde Antalya Gazeteciler Cemiyetinde başlatılan projeye destek vermek görevimiz ve yükümlülüğümüzdür. 

Siz değerli basınımız aracılığıyla, Antalya'mızın tüm sivil toplum örgütlerini, bütün kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörün bütün bileşenlerine, bu örnek projeye destek vermek için çağrıda bulunuyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X