Advert
Advert
Advert

ANTGİAD ‘İŞ’TE ÜYE’

Antalya Genç İşadamları Derneği (ANTGİAD) “İş’te Üye” adı altında Kahvaltılı toplantı düzenledi.

ANTGİAD ‘İŞ’TE ÜYE’
ANTGİAD ‘İŞ’TE ÜYE’ admin
Bu içerik 492 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

“İş’te Üye” Kahvaltılı toplantının moderatörlüğünü yapan ANTGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Yavaş;  üyelerimiz arası ticareti artırmanın yolunun iletişimi güçlendirmeden geçiyor bilinciyle yeni bir proje düzenliyoruz. Projemiz; Dernek içi ticari koordinasyonun arttırılması amacıyla üyelerimizin kendi işlerini, faaliyetleri ve sattığı ürün ya da hizmetleri diğer üyelerimize tanıtma projesidir.  “İş’te Üye” projesine, belirli periyotlarla düzenlenecek kahvaltı organizasyonlarına tüm üyelerimiz davet edilerek önceden belirlediğimiz 5 Üyemiz sırasıyla sunumlarını yapacaklar. Her bir üyemiz kendilerini istedikleri gibi ifade etme fırsatı bulacak. Böylece diğer tüm üyelerimiz de sunum yapan üyemizi yakından tanıyacak” dedi.

 

Sırasıyla söz alan üyelerimiz Önder Altıntaş /  Önder Altıntaş Resim Bale Müzik Okulu,

Hasan Tanal / Twintech Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., İrfan Yıldız / Antalya Yıldız, Müge Dayankaç / MD Coach Academy, Hamdi Oğuz Onurdağ / HM Lazer Reklam Ahşap kendileri ve firmaları hakkında bilgiler verdiler.

 

Toplantı sonunda Yönetim Kurulu üyesi Necati Yuva ve 20. Dönem Yönetim Kurulu Üyesi Görkem Özener’in doğum günleri kutlandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X