izmir bayan escortlar

Advert
Advert

Turizm sektöründe yönetim kalitesinin önemini vurgulamak amacıyla GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. Muhteşem ödül gecesinde “Türk turizminin enleri” seçildi. Gecede Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Genel Müdürü de ödül aldı.

admin
Bu içerik 530 kez okundu.
Advert

Türk Turizmi’nin En Kapsamlı Quality Management (Kalite Yönetimi) ödüllerinin dağıtıldığı organizasyonda en iyiyi hedefleyenlerin yer aldığı yöneticiler ödüllerine kavuştu. Sağlık turizmi konusunda dünyada onlarca destinasyondan misafir ağırlayan Medical Park Antalya Hastane Kompleksi etkinliğe destek veren tek hastane olarak yöneticileriyle birlikte bu özel gecede yer aldı.

“SAĞLIK TURİZMİNİ DESTEKLİYORUZ”

Ödül törenine destek veren Medical Park Antalya Hastane Kompleksi adına hastanenin genel müdürü Sebahattin Tanas’a da QM Awards ödülü takdim edildi. Ödül gecesinde hastane yöneticilerinden başhekim Dr. Öğr. Üyesi Meltem Demir, genel müdür yardımcısı Uğur Kirez ve pazarlama müdürü Selda Kuzu da yer aldı.

Hastanelerinde “Herkes için sağlık” felsefesiyle dinamik bir sağlık yönetim modeli yürüttüklerini ifade eden Tanas, “Bu kapsamda ülkemizin 81 vilayetinden misafirlerimiz bizleri tercih ediyor. 33 farklı branşta hizmet veriyoruz. Hem yurt içi hem yurt dışından özellikle organ nakli, yetişkin ve erişkin kemik iliği nakillerinde dünya standartlarının üstünde hizmet ve yüksek başarı oranlarına sahibiz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X