Advert
Advert
Advert

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, mezun olduğu Antalya Çağlayan Lisesi okul idarecileri, Okul Aile Birliği Yönetimi ve Çağ-Der Yönetim Kurulu üyelerini ağırladı.

admin
Bu içerik 378 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

Okul Müdürü Mehmet Parin, Çağlayan Lisesinin 50’nci yılı nedeniyle düzenlenecek ‘Kariyer Günleri’ etkinliğinde öğrencilerle Başkan Genç’i bir araya getirmek istediklerini söyledi. Belediye Başkanı Turgay Genç, mezun olduğu lisenin bugünkü öğrencilerine başarı hikayesini anlatacak.
Çağlayan Lisesi Müdürü Mehmet Parin, Müdür yardımcısı ve Belediye Başkanı Genç’in sınıf arkadaşı Müjgan Sabancı, Çağlayan Lisesi Eğitim ve Dayanışma Derneği Başkanı Niyazi Özdemir, Okul Aile Birliği yöneticileri Şenay Çelebi ve Arif Köken Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret etti.
Belediye Başkanı Genç’in öğrencilik yıllarının da konuşulduğu ziyarette Lise Müdürü Mehmet Parin, Turgay Genç’in başarı öyküsünü öğrencilerle birlikte yapılacak ‘Kariyer Günleri’ etkinliğinde anlatmasını istedi. Başkan Turgay Genç, önümüzdeki günlerde Çağlayan Lisesi’nin 50’nci kuruluş yılı etkinlikleri kapsamında öğrencilerle bir araya gelecek.  Öğrencilik yıllarından Belediye Başkanlığına uzanan başarı hikayesini gençlerle paylaşacak olan Genç, “Eğitimci bir aileden geliyorum. Ablam ve eşim öğretmen. Eğitimin ne kadar önemli olduğunu biliyor ve ilçemde de eğitime yönelik önemli çalışmalar yapıyoruz. Mezun olduğum Çağlayan Lisesi’nde öğrenci kardeşlerimle buluşmanın heyecanı içerisindeyim. Okul müdürümüze ve beraberinde ki misafirlerime nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500