izmir bayan escortlar

Advert
Advert

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi arasında 14.Grup (Akaryakıt ve Gaz Ürünleri) üyelerine yönelik olarak “Eğitim Programı Sözleşmesi” imzalandı. ATSO’da düzenlenen törende protokolü ATSO Başkanı Davut Çetin ve TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu imzaladı.

admin
Bu içerik 245 kez okundu.
Advert
Haberin galerisi için tıklayın!

ATSO Başkanı Davut Çetin, “Eğitim Programı Sözleşmesi” kapsamında tüp satışı ile uğraşan firmalarda çalışan personele yönelik olarak “LPG Otogaz İstasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı)” ve “Tüplü LPG Dağıtım Personeli” konulu eğitimler düzenleneceğini söyledi. Başkan Davut Çetin “Sözleşme kapsamında Antalya Makina Mühendisleri Odası tarafından Odamız üyelerine ve çalışanlarına yönelik olarak “LPG Otogaz istasyonları Taşıt Dolum Personeli (Pompacı)” ve “Tüplü LPG Dağıtım Personeli” eğitimleri düzenlenecek. Bu eğitimlerde Oda üyesi firmalarımıza ve çalışanlarına yüzde 25 oranında indirim uygulanacak. Bu vesile ile TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu’na teşekkür ediyorum. Umarım bu işbirliğimiz yeni projelerle devam eder” dedi.
TMMOB Makina Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu ise, söz konusu işbirliği protokolünün 26 Aralık 2018 tarihinden itibaren 3 yıl geçerliliği olacağını belirterek, ATSO ile işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X